Dělat snadno to, co je pro druhé obtížné, je talent................Lidé zapomenou na to, co jsi řekl, i na to, co jsi udělal, ale nikdy nezapomenou na to, jak se vedle tebe cítili.....................Posláním umělce je vnášet světlo do srdcí ostatních lidí...............Bůh musel být muž. Kdyby to byla žena, tak na špičkách tančí muži................Balet dává iluzi překročení možností lidského těla.............Velký talent, to je jen velká trpělivost...........Tanec v srdci,srdce v tanci............................Tanec je nejstarší a zároveň nejmladší ze všech umění..............Tanec je skrytý jazyk duše.................Pamatuj, chceš-li něčeho dosáhnout, musíš na sobě pracovat, zatímco ti ostatní se baví.................Tanec je nejlepší psychická terapie......................Je mnoho různých povolání, ale tanec je poslání, ve kterém čas není ničím a jeho náplň vším.....................Ve své abstrakci dovede hudba postihnout lidské city i vášně tak skvělým způsobem, že nemá hranic. A balet jí je nejblíže.................

Diskuze o baletních špičkách

Tyto stránky jsou chráněny proti kopírování textů. Způsobuje to i jednu malou nepříjemnost: odkazy v diskuzích nelze odkliknout, aby se příslušná stránka přímo otevřela.

Mnohé začínající baletky si s nimi neví rady: jaké vybrat, jak je upravit, jak správně přišít tkalouny, odpárat satén z plošky špičky či ne, namáčet je nebo ne... Otázek je mnoho. Napište, jaké špičky používát, co s nima děláte, jakých chyb jste se při jejich úpravách dříve dopouštěli, znáte nějakou príma fintu, co s nima, aby se na nich lépe tančilo?


DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU MÝCH STRÁNEK. THANK YOU FOR VISITING MY WEBSITE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one