Dělat snadno to, co je pro druhé obtížné, je talent................Lidé zapomenou na to, co jsi řekl, i na to, co jsi udělal, ale nikdy nezapomenou na to, jak se vedle tebe cítili.....................Posláním umělce je vnášet světlo do srdcí ostatních lidí...............Bůh musel být muž. Kdyby to byla žena, tak na špičkách tančí muži................Balet dává iluzi překročení možností lidského těla.............Velký talent, to je jen velká trpělivost...........Tanec v srdci,srdce v tanci............................Tanec je nejstarší a zároveň nejmladší ze všech umění..............Tanec je skrytý jazyk duše.................Pamatuj, chceš-li něčeho dosáhnout, musíš na sobě pracovat, zatímco ti ostatní se baví.................Tanec je nejlepší psychická terapie......................Je mnoho různých povolání, ale tanec je poslání, ve kterém čas není ničím a jeho náplň vším.....................Ve své abstrakci dovede hudba postihnout lidské city i vášně tak skvělým způsobem, že nemá hranic. A balet jí je nejblíže.................
Fabio Grosii - narozen v roce 1977 v Římě.

Vystudoval  italskou Accademia Nazionale di Danza, učil se také u Mariky Bezobrazové v Monte Carlu, Roselly Gightower v Cannes, Raymonda Franchettiho v Marseilles či Wilhelma Burmanna v Ženevě a Miláně.

V 19. letech získal první místo na soutěži  Rieti Competition v Itálii a byl finalistou Moskevské mezinárodní soutěže v Rusku.

Debutoval v roce 1997 s italským Aterballetto, po té působil v Grand Théatre de Geneve, Leipziger Ballett, Teatro alla Scala v Miláně a Ballet National de Marseille. V letech 2003-2007 byl jedním z nejobsazovanějších tanečníků v Rome Opera Ballet.

Fabio Grossi9.jpg
Fabio Grossi8.jpg
Fabio Grossi6.jpg
Fabio Grossi5.jpg
Fabio Grossi4.jpg
Fabio Grossi3.jpg
Fabio Grossi29.jpg
Fabio Grossi28.jpg
Fabio Grossi27.jpg
Fabio Grossi26.jpg
Fabio Grossi25.jpg
Fabio Grossi24.jpg
Fabio Grossi23.jpg
Fabio Grossi22.jpg
Fabio Grossi21.jpg
Fabio Grossi20.jpg
Fabio Grossi2.jpg
Fabio Grossi19.jpg
Fabio Grossi18.jpg
Fabio Grossi17.jpg
Fabio Grossi16.jpg
Fabio Grossi15.jpg
Fabio Grossi14.jpg
Fabio Grossi13.jpg
Fabio Grossi12.jpg
Fabio Grossi11.jpg
Fabio Grossi10.jpg
Fabio Grossi.jpg
2.jpg
1.jpg
11.04.2008 08:46:33
baletoman1

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU MÝCH STRÁNEK. THANK YOU FOR VISITING MY WEBSITE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one