Dělat snadno to, co je pro druhé obtížné, je talent................Lidé zapomenou na to, co jsi řekl, i na to, co jsi udělal, ale nikdy nezapomenou na to, jak se vedle tebe cítili.....................Posláním umělce je vnášet světlo do srdcí ostatních lidí...............Bůh musel být muž. Kdyby to byla žena, tak na špičkách tančí muži................Balet dává iluzi překročení možností lidského těla.............Velký talent, to je jen velká trpělivost...........Tanec v srdci,srdce v tanci............................Tanec je nejstarší a zároveň nejmladší ze všech umění..............Tanec je skrytý jazyk duše.................Pamatuj, chceš-li něčeho dosáhnout, musíš na sobě pracovat, zatímco ti ostatní se baví.................Tanec je nejlepší psychická terapie......................Je mnoho různých povolání, ale tanec je poslání, ve kterém čas není ničím a jeho náplň vším.....................Ve své abstrakci dovede hudba postihnout lidské city i vášně tak skvělým způsobem, že nemá hranic. A balet jí je nejblíže.................
Alessandra Ferri se narodila v roce 1963 v Itálii. Do svých patnácti let studovala v milánské La Scala, po té odešla do Royal Ballet School. V roce 1980 vyhrála Prix de Lausanne, což jí umožnilo pokračovat ve studiu na Royal Ballet School.

Po ukončení studia tančila v Londýnském královském baletu a od roku 1985 se stala sólistkou v American Ballet Theatre, v roce 1989 se stala členkou Ballet National de Marseille  a je stálým hostem milánské La Scaly.

Alessandra Ferri.jpg
alessandra ferri2.jpg
alessandra ferri3.jpg
alessandra ferri4.jpg
Alessandra Ferri a Roberto Bolle.jpg
Alessandra Ferri and Angel Corella.jpg
Alessandra Ferri..jpg
Alessandra Ferri5.jpg
Alessandra Ferri6.jpg
A. Ferri.jpg
Alessandra Ferri.jpg
Alessandra Ferri2.jpg
16.02.2013 21:51:49
baletoman1

DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU MÝCH STRÁNEK. THANK YOU FOR VISITING MY WEBSITE
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one